O službě

Služba Pitch Deck vás provede zformulováním vašeho podnikatelského nápadu, vytvořením kvalitní Pitch Deck prezentace pro investory, získáním zpětné vazby od expertů a mentorů a propojením s investory. Hlavní funkce služby je poskytnout majiteli projektu možnost snadno i s podporou umělé inteligenci překlopit svůj nápad do atraktivní prezentace ve formě tzv. pitch deck.


 

Co to je formát Pitch Deck?

Pitch Deck je stručná, věcná a rychlá ochutnávka Vašeho byznysu. Více o Pitch Decku se dozvíte zde. Tento celosvětově známý formát jsme rozšířili o on-line platformu, která takto vytvořené prezentace veřejně zpřístupní a umožní zájemcům na ně reagovat.


 

Cena

Pitch Deck LIVE lze využívat s omezenými funkcemi zcela bezplatně. Mezi bezplatné služby patří možnost prezentovat projekt veřejnosti a soukromým investorům.


Pro plné využití všech funkcí Pitch Decku a zachování kvality nabídky doporučujeme zřídit si roční členství (případně zkušební členství na 6 měsíců). Více o členství se dozvíte zde.


 

Náš růst

Pitch Deck LIVE je služba založená v roce 2022, která však navazuje na předchozí projekty jejího zakladatele. V současné době je v platformě registrováno přes 100 projektů, 140 Pitch poptávek po obchodní seznámení a Pitch nabídek více jak 150 profesionálů.


Naše průměrná denní návštěvnost je 500 unikátních návštěv za posledních 30 dní. Uživatelé tráví každý den v naší platformě 37 minut. Měsíční nárůst návštěvnosti za posledních 6 měsíců je 32%.


 

Kontakt

V případě zájmu o spolupráci náš můžete kontaktovat. Jsme otevřeni partnerským spolupracím.


Vyzkoušejte nezávazně
Pitch Deck LIVE

Chci se registrovat