O službě

Pitch Deck LIVE slouží k rozšiřování obchodních příležitostí v internetovém prostředí. Hlavní funkce služby je poskytnout majiteli projektu tzv. Business Owner prostor prezentovat svůj obchodní záměr formou Pitch Decku.


 

Pitch Deck

Pitch Deck je stručná, věcná a rychlá ochutnávka Vašeho byznysu. Více o Pitch Decku se dozvíte zde. Tento celosvětově známý formát jsme rozšířili o on-line platformu, která takto vytvořené prezentace veřejně zpřístupní a umožní zájemcům na ně reagovat.


Další důležitou součástí platformy jsou tzv. Pitches. Ty jsou rozděleny na Pitch nabídky a poptávky. V nabídce naleznete Pitch profesionálů, kteří formou krátkých textů bojují o přízeň majitelů projektů - Business Owners. Pitch poptávka slouží jako obchodní seznamka. Zde má zájemce možnost inzerovat poptávku po novém obchodním partnerovi, členu týmu, externím pracovníku.


 

Cena

Pitch Deck LIVE lze využívat s omezenými funkcemi zcela bezplatně. Mezi bezplatné služby patří možnost prezentovat projekt veřejnosti a soukromým investorům.


Pro plné využití všech funkcí Pitch Decku a zachování kvality nabídky doporučujeme zřídit si roční členství (případně zkušební členství na 6 měsíců). Více o členství se dozvíte zde.


 

Náš růst

Pitch Deck LIVE je služba založená v roce 2022, která však navazuje na předchozí projekty jejího zakladatele. V současné době je v platformě registrováno přes 100 projektů, 140 Pitch poptávek po obchodní seznámení a Pitch nabídek více jak 150 profesionálů.


Naše průměrná denní návštěvnost je 500 unikátních návštěv za posledních 30 dní. Uživatelé tráví každý den v naší platformě 37 minut. Měsíční nárůst návštěvnosti za posledních 6 měsíců je 32%.


 

Kontakt

V případě zájmu o spolupráci náš můžete kontaktovat. Jsme otevřeni partnerským spolupracím. Náš Pitch Deck naleznete zde, jako PIN zadejte heslo „PITCH“.


Vyzkoušejte nezávazně
Pitch Deck LIVE

Chci se registrovat