Máte podnikatelský nápad? Služba Pitch Deck vás provede jeho zformulováním, vytvořením kvalitní Pitch Deck prezentace pro investory, získáním zpětné vazby od expertů a mentorů a propojením s investory.

1

Zaregistrujete se
v platformě Pitch Deck

Registrace je bezplatná. Zde se můžete registrovat a začít vytvářet váš první pitchdeck.

2

Zformulujete svůj nápad

Zformulujete svůj nápad, umělá inteligence Ti pomůže navrhnout základní shrnutí Tvého projektu v jednom odstavci, tzv. pitch projektu.

3

Vytvoříte první Pitch Deck

Návazně doplníte další informace, které jsou potřebné pro kvalitní prezentaci vašeho projektu, opět Ti umělá inteligence pomůže doplnit jednotlivá políčka. Z těchto informací pak vytvoříš svůj první Pitch Deck.

4

Sdílíte svůj Pitch Deck

Vytvořený Pitch Deck připravíte ke sdílení. Třeba s investory či obchodními partnery. Nastavíte si, jaké informace chcete sdílet. Jakmile máte svůj projekt takto zveřejněný, je možné ho již prezentovat investorům, byzyns angelům a dalším zájemcům.

5

Využijete podpory
zkušených mentorů

Tým zkušených mentorů Ti pomůže vyladit Pitch Deck tak, aby byl co nejkvalitnější. Zároveň Tě propojí s investory, nabídne zpětnou vazbu na podnikatelský nápad anebo podpoří v jakýchkoliv dalších tématem. Opět můžeš využít i umělé inteligence, která Ti dokáže zodpovědět mnoho otázek.

Otázky na které se ptáte

Neplatí. Pro aktivní komunikaci s investory je nutné mít aktivní členství. Členství je postaveno na měsíční bázi a využijete ho v okamžik, kdy chcete odpovědět na konkrétní dotaz investora. Zprávy od investorů můžete přijímat bez omezení.

Identitu odhalujeme až na konkrétní požadavek investora. Všichni ostatní identitu projektu ani Vaše přímé kontaktní údaje neznají.

Vyzkoušejte nezávazně
Pitch Deck LIVE

Chci se registrovat