Platforma Pitch Deck LIVE vznikla v roce 2020 jako soukromé rozhraní mezi jejími zakladateli, začínajícími podnikateli a investory. Během roku 2021 prošel projekt pilotním provozem, do kterého se zapojilo na dvě desítky podnikatelů a investorů. V roce 2022 jsme se rozhodli projekt otevřít široké veřejnosti a dát tak možnost podnikatelům prezentovat své vize. Novým investorům chceme otevřít cestu k často inovativním projektům.Celková výše aktivních pobídek k investicím:

48 800 500+ Kč

Ke dni 1.6.2023 je u nás 157 projektů.

Náš kodex

V platformě ctíme jedno jediné pravidlo. Je zakázáno záměrně uvádět protistrany v omyl nebo uvádět neověřené informace bez patřičného označení. Všichni uživatelé musí vzájemně jednat s respektem. Jakékoliv porušení dobrých mravů může mít za následek trvalé vyloučení. Přečtěte si prosím naše Podmínky užití.

Zakladatel platformy

Zakladatelem a jediným provozovatelem platformy Pitch Deck LIVE je Jarek Mikeš. Angel investor, podnikatel a velký nadšenec do rozjíždění nových nápadů. Jarek není v oblasti investování a podnikání žádný nováček. V business prostředí se pohybuje od roku 2002, založil několik společností, jako Angel investor vstoupil do několika desítek projektů. Jeho portfolio nyní čítá přes 200 projektů.


Jarka můžete potkat na vysokých (VŠE Praha, MUNI, VUT) i středních školách, kde aktivně přednáší právě o podnikání. Spolupracuje s celou řadou neziskových organizací (Můžeš podnikat, Prototýpci, atp.). Sám ale do školních lavic rád usedá. Své dovednosti si průběžně rozšiřuje. Má řadu certifikací na projektové řízení, vystudoval postgraduální specializaci na strategický management (MSc.).

Náš tým

Tým platformy Pitch Deck LIVE se aktuálně skládá ze dvou zakladelů (Jarek Mikeš a Vojta Krmíček) a dalších členů týmu, vč. mnoha externistů. V současné době pracujeme na dalším vývoji platformy a rozvíjíme nové partnerské příležitosti.

Vyzkoušejte nezávazně
Pitch Deck LIVE

Chci se registrovat