Jste agentura, která pracuje se startupy či podnikateli?

Pitch Deck je rychle rostoucí platforma, která vám nabízí možnost na jednom místě mít přehled o všech vašich projektech či startupech, komunikovat s nimi, podpořit je v jejich kvalitnější prezentaci formou Pitch Deck a mnoho dalšího.


Aktuálně platformu Pitch Deck využívá agentura CzechInvest a neziskový projekt Můžeš podnikat. Přidejte se k nim a usnadněte si práci se startupy a zároveň nabídněte další přidanou hodnotu každému projektu, se kterým spolupracujete.


V naší platformě je registrováno 270+ uživatelů.

Jak agenturní režím platformy Pitch Deck vypadá? Na jednom místě máte přehled o všech vašich projektech, a u každého nového projektu či startupu, který se chce registrovat, stačí zadat klíčové slovo, aby byl k vám přiřazen (např. "czechinvest").


Přínosy pro vás a vaše startupy:

  • Lepší přehled o projektech
    V jednom prostředí máte přehled o všech vašich projektech, o tom, co dělají, a můžete si zobrazit jejich Pitch Deck prezentaci či další údaje.
  • Ušetření času při komunikaci s projekty
    Místo klasických šablon, formulářů a dokumentů ve Wordu a PowerPointu stačí vaše startupy nasměrovat na platformu Pitch Deck, my je provedeme vyplněním všeho důležitého a vy máte rychle a snad skvělý přehled o každém z projektů.
  • Kvalitnější prezentace vašich projektů s podporou AI
    Díky našemu prostředí provedeme každý váš startup vytvořením kvalitního Pitch Decku a díky integrované AI výrazně zlepšíme a zrychlíme pro každý projekt tento proces. Vaše projekty se tím pádem dokážou lépe prezentovat a budou mít větší šanci uspět na trhu.
Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás.

Vyzkoušejte nezávazně
Pitch Deck LIVE

Chci se registrovat