Podmínky užití

Tyto pravidla služby se vztahují k provozu a užití platformy Pitch Deck LIVE, která je dostupná na webové adrese www.pitchdecklive.cz .


 

Provozovatel, vlastník a užití

Platformu Pitch Deck LIVE provozuje a vlastní společnost Pitch Deck s.r.o., zapsaná pod spisovou značkou C 133835 u Krajského soudu v Brně, IČ: 192 74 556. Adresa provozovny je Pohodová 55, 671 68, okr. Znojmo

Užití služby je dostupný osobám, které jsou starší 18 let, vyplnili registrační formulář na stránkách www.pitchdecklive.cz a provedli ověření své identity (např. kliknutím na ověřovací odkaz zaslaný do zadané e-mailové schránky).


Jakmile je registrace zadána a identita ověřena, platforma aktivuje uživateli přihlašovací údaje zadané v registraci. Uživatel může platformu využívat jako HOST. Jedná se o bezplatný, časově neomezený plán. Parametry plánu HOST jsou zveřejněny na stránkách platformy www.pitchdecklive.cz nebo přímo v platformě v sekci nastavení předplatného.


Mimo bezplatný provoz může uživatel zvolit tzv. Předplacené členství viz níže.


 

Nakládání s citlivými informacemi

Citlivé informace jsou zveřejněny pouze se souhlasem uživatele, který citlivé informace vložil. Zároveň uživatel prohlašuje, že zveřejněné informace nejsou v rozporu s porušením práv třetích stran. Neověřené informace jsou náležitě označeny.


Informace zveřejněné v Pitch Decku jsou zveřejněné pouze za účelem inzerce obchodního záměru Business Ownera a získání zájmu Investora.


 

Předplacené členství

Uživatel má možnost využít placené členství:

  • PREMIUM

Parametry jednotlivých plánů jsou zveřejněny na stránkách platformy www.pitchdecklive.cz nebo přímo v platformě v sekci nastavení předplatného.


 

Chování s dobrými mravy

Všichni uživatelé platformy musí respektovat ve vzájemné komunikaci dobré mravy. Je zakázáno záměrně uvádět protistrany v omyl nebo uvádět neověřené informace.


Podmínky užití

Asistenční podpora

Business Owneři se mohou obrátit na naši asistenční podporu při vytváření Pitch Decku.
Tuto podporu lze získat na e-mailové adrese: support@pitchdecklive.com


Investoři se mohou obrátit na naši podporu prostřednictvím e-mailové adresy: investor@pitchdecklive.com.


 

Reklamace a hlášení chyb

Veškeré reklamace k funkčnosti platformy a jejího užití, včetně hlášení chyb, prosím zasílejte na e-mailovou adresu: support@pitchdecklive.com


 

Vyloučení z platformy, penalizace

Jakékoliv porušení těchto pravidel služby může znamenat dočasné nebo trvalé vyloučení z platformy, a to bez nároku jakýchkoliv náhrad, včetně vrácení nevyužitého předplatného.


 

Zrušení účtu

Pokud se rozhodnete, že nechcete nadále využívat své služby, můžete smazat/zrušit svůj účet v nastavení profilu. Účet je okamžitě deaktivován. K definitivnímu smazání dojde nejpozději do 30 dnů. Obnovení takto deaktivovaného účtu je možné před uplynutí této lhůty. Pozdější obnova již nebude možná a účet bude nenávratně smazán.


Žádost o smazání účtu lze podat zasláním na e-mailovou schránku support@pitchdecklive.com, avšak musíte žádost poslat ze stejné e-mailové adresy, na které máte svůj účet registrován.

 
Snažíme se vyjít vstříc Vašim požadavkům a uspokojit všechny potřeby a přání.

Vyzkoušejte nezávazně
Pitch Deck LIVE

Chci se registrovat