Najděte si z více jak 8 poptávek, nového obchodní partnera, člena týmu, externího pracovníka v Pitch seznamce = krátké a výstižné poptávce.
Jaký typ poptávek Vás zajímá?

Hledám společníka na projekt poptavkomat.cz
Latombola s.r.o.
V minulosti jsem provozoval portál poptavkomat.cz, který bych rád obnovil. Máme hotový web, naprogramovaný systém a připraven na provoz. Od společníka čekám, že by si vzal na starosti marketing. Já bych řešil zejména vývoj, údržbu a provoz. Zajistil bych také kompletní agendu spojenou s projektem. Nabízím podíl na projektu 30%. Vstupní investice bude ve formě času. Spolupráce bude na základě smluvní dohody o spolupráci.
Kontakt
Hledá se projekt manažer / CEO pro www.eucto.cz
Digital Payments CZ s.r.o.
Hledáme CEO / projekt manažera (manažerku) pro rozjíždějící se službu e-Účto.cz. Vaším úkolem bude exekutiva spojená s řízením projektu, marketingová strategie a spolupráce na dlouhodobých cílech projektu. Nabízíme přímou účast na hotovém softwarovém nástroji s velkým potenciálem. Odměnu nabízíme kombinovanou ve formě podílu na zisku, odměny za plnění strategických cílů a fixní odměny.
Kontakt

Hledám spolupráci pro zahraniční prodej (Amazon, Ebay)
makan@tiscali.cz
Chtěl bych navázat seriózní spolupráci s prodejci na tržištích Amazon či Ebay. Vyrábím primárně dřevěné tuningové díly na Americké vzduchovky Crosman, ale i rukojeti na airsoft, malorážky i ostré zbraně. Jedná se o můj vlastní design a výrobu. Upřednostním zaběhlé prodejce s kladnou reputací a vyžaduji seriozní jednání, na oplátku nabízím zajímavé zboží i marže. Ideálně někdo z Kroměřížska nebo Zlínského, Jihomoravského či Olomouckého kraje, osobní setkání podmínkou! Hotové výrobky budou zabaleny v lepenkových krabičkách.
Kontakt
Hledám kolegu na Sales, který chce dělat obchod ve velkém
jarekmikes.com s.r.o.
Jste typ člověka, co mu jeden produkt (služba) nestačí a co chce mít pořádně diverzifikované příjmy? Hledám k sobě zkušeného kolegu - partnera, který si vezme na starosti převážnou část Sales aktivit u projektů, do kterých investuji. Očekávám zkušenosti nejen s prodejem, ale i marketingem. O formě a výši odměny se domluvíme. Přece jenom, to bude to první, co budete muset vyjednat. Nebráním se fixu, podílu na zisku, kombinaci.
Kontakt

Najde se zprostředkovatel IT zakázek?
Ing. Jiří Novák
Hledám  někoho, kdo by byl schopen pro tým vývojářů za provizi zprostředkovávat IT zakázky na vývoj a programování jakéhokoliv druhu (weby, appky, boti, mikrokontrolery...). Já sám žiji dlouhodobě v zahraničí a potřeboval bych proto, aby mne v ČR někdo reprezentoval. Ideálně někdo, kdo má kontakty na koncové klienty a baví ho řešení vymýšlet, ale nemá znalosti/zájem/prostředky na samotnou implementaci.
Kontakt
Přijmeme PHP programátora na 20h+ / týdně
digimadi people s.r.o.
Jsme malý vývojářský tým pracující na mobilních a webových aplikacích. Vytváříme e-shopy i webové stránky. Hledáme k nám vývojáře se znalostí PHP OOP, JavaScript a základ front-endu. Není nutná znalost frameworků, nemusíte být senior. Jako zkušenosti nám stačí alespoň jeden vlastní projekt.
KontaktPomocí více klíčových slov a frází upřesněte co hledáte.

Zadejte si vlastní Pitch poptávku

Vložit pitch