Event: Pitch Deck - Stand Up #1

Kdy: 6.1.2023
Kde: Jihomoravské inovační centrum Brno (JIC)
Vstup: ZDARMA (Prosíme svou účast potvrdit na email ondrej@pitchdeck.cz)
Za podpory: CzechInvest

Jedinečná událost, která prověří váš byznys plán až do samotných základů. Se svým Pitch Deckem předstoupíte před odbornou porotu a následně se utkáte v soutěži o nejlepší Pitch Deck. Vyhrát můžete finanční investici a celou řadu služeb a produktů, podporující podnikání.


 

Pravidla soutěže

4 týmy.
4 porotci.
4 minuty.


Do finále soutěže postupují celkem 4 týmy, které bude hodnotit 4 členná odborná porota. Týmy budou mít maximálně 5 minut na prezentaci svého Pitch Decku. Porota soutěžícím poskytne zpětnou vazbu a udělí body. Celkem může soutěžící tým získat až 100 bodů. Hodnotit se bude vizuální kvalita zpracování Pitch Decku, obsažené informace, prezentační a argumentační dovednosti. Celkem vyhlásíme tři výherce, dle počtu získaných bodů, kteří získají 1., 2. a 3. cenu. V případě stejného počtu bodů se výhra rozdělí mezi výherce.


Pro přihlášení do soutěže je nutné mít v období 1.1. - 31.1. 2023 aktivní členství přes Pitch Deck platformu. Na základě registrací se vybere 4 nejlépe zpracovaných Pitch Decků, kteří postoupí do finále. Každý projekt musí mít nahrán finální Powerpoint (či obdobnou alternativu) prezentaci Pitch Decku. Přednost mají soutěžící s aktivním členstvím v platformě a ti kteří budou mít informace v registraci v minimálním rozsahu 80%. Součástí výběru je zvolení náhradních týmů, v případě, že by se některý z týmů nemohl dostavit na finální stand up. Pokud nebude někdo z vybraných 4 finalistů splňovat podmínky (např. nebude mít aktivní členství, atp.) bude vybrán další v pořadí. Finalisti budou oznámeni 2.1.2023.


 

Jak se přihlásit

Před samotnou registrací do soutěže o nejlepší Pitch Deck je zapotřebí mít účet v naší platformě www.pitchdeck.cz. Následně si vytvořte svůj projekt a vyplňte k němu potřebné informace. Do názvu projektu dáte do závorky za Váš název popisek "(STANDUP)", např. "Vyhrejto.cz - mobilní aplikace plná výher (STANDUP)". Jakmile odešlete registrační formulář projektu, je Váš projekt přihlášen. Popisek můžete doplnit kdykoliv dodatečně, nejpozději však do 31.12.2022. Po tomto termínu se přihlášky uzavírají a nebude již možné Pitch Deck jakkoliv upravit či dodatečně přihlásit.


Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, informace k projektu projdeme a dáme Vám zpětnou vazbu. Pokud splníte podmínky soutěže, přecházíte do prvního výběrového kola, kde budou vybrány 4 týmy (projekty), které postupují do finále.


Pro návštěvníky události je možné uplatnit bezplatné vstupné formou registrace do platformy Pitch Deck. Registrovat se můžete zde.


 

Program

15:30 - 15:45 Úvodní slovo a představení projektu Pitchdeck
15:45 - 16:55 - 1. blok:  prezentace Petra Dostála o investorech a startupech a představí se nám první dva týmy s jejich prezentacemi.
16:55 - 17:10 - Networkingová přestávka s občerstvením
17:10 - 18:15 - 2. blok prezentace Jany Sedlákové na téma start-upové dokumentace a zbylé 3 týmy
18:15 - 18:30 - Networkingová přestávka s občerstvením 
18:30 - 19:00 -  Prezentace Kačky Syslové o marketingu v rámci startupů
19:00 - 19:10 - Závěrečné slovo a poděkování
19:10 - 19:30 - Vyhlášení vítěze a officiální ukončení soutěže
19:30 - 23:00 - Volný networking
 

Členové poroty


Vítek
CzechInvest
Tom
StartupKitchen
Jarek
PitchDeck.cz
Petr
JIC

 

Řečníci

Během soutěže jsme připravili ve spolupráci s našimi řečníky tématické přednášky o podnikání a inovaci.


Kačka
Start-up marketing
Jana
Sedlaková Legal
Petr
Investoři & startupy

 

Ambasadoři

Během celé akce budou k dispozici naši ambasadoři, na které se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně soutěže, organizace i svého Pitch Decku.


Ondra
Nikol

 

O co se hraje?

Hlavním výhrou je pro Vás zkušenost a obstáním před odbornou porotou. Svůj obchodní záměr můžete pustit do světa a začít tak novou etapu ve Vašem podnikání. Mimo to získáte i hmotné a nehmotné výhry od samotného organizátora a našich partnerů. Váš Pitch Deck také může zaujmout některého z investorů, kteří budou na eventu přítomni.


1. místo - získá 25 000 Kč + služby partnerů.

2. místo - získá 5000 Kč + služby partnerů,

3- místo - získá 2500 Kč + služby partnerů.

 

Naši partneři V případě zájmu o spolupráci náš můžete kontaktovat na ondrej@pitchdeck.cz nebo na support@pitchdecklive.com. Případně na jakékoliv další kontakty.

Registrujte se do soutěže
o nejlepší Pitch Deck

Chci se registrovat