Projekt byl registrován
Jaký bude další postup?

1. Potvrzení registrace účtu

Je nutné ověřit Vaši e-mailovou adresu kliknutím na potvrzovací odkaz, který naleznete ve Vaší e-mailové schránce. Jakmile budete mít účet potvrzen, projekt se předá operátorovi, který Vás bude kontaktovat s dalšími instrukcemi.


2. Doplnění informací

Aby byl projekt zveřejněn investorům, kupcům a dalším stranám, je nutné mít informace k projektu co nejvíce obsáhlé. Vyžadujeme určitý základ informací, který je ověřován individuálně operátorem. Pokud jste nezadali dostatek informací, bude Vás operátor kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Informace doplňuje přímo operátor, který také provede základní jazykovou a slohovou korekci textů.


Znění textů můžete průběžně sledovat v administraci. Pokud vyžadujete změnu či doplnění dalších informací, můžete se prostřednictvím administrace obrátit na operátora.


3. Zveřejnění

Jakmile bude projekt připraven ke zveřejnění, získá stav "Ke zveřejnění". V administraci svých projektů pak sami určíte, kdy chcete projekt zveřejnit. Po samotném zveřejnění je Váš Pitch Deck prezentován dalším uživatelům.