Pitch Deck LIVE

1 Základní Pitch

Náš projekt se jmenuje Cestopisec.cz - portál nejen pro cestovatele a je ve stádiu Seed ?. Geografická oblast naší působnosti je Česká republika ?. Provozuji cestovatelský portál zaměřený na tzv. cestopisy. Portál obsahuje více jak 100 unikátních cestopisů a otvírá celou řadu možných spoluprací. Mezi spolupráce patří například provize z prodeje vstupenek na cestovatelské události, prodej reklamního sdělení ve formě na míru psaného cestopisu či recenze, provize ze zprostředkování vzdálené nabídky práce. Portál má svoji dlouholetou historii a je v provozu od roku 2014. Má vytvořenou vlastní identitu, nové webové stránky. Hledám nového obchodního parťáka.

Provozuji cestovatelský portál zaměřený na tzv. cestopisy. Portál obsahuje více jak 100 unikátních cestopisů a otvírá celou řadu možných spoluprací. Mezi spolupráce patří například provize z prodeje vstupenek na cestovatelské události, prodej reklamního sdělení ve formě na míru psaného cestopisu či recenze, provize ze zprostředkování vzdálené nabídky práce. Portál má svoji dlouholetou historii a je v provozu od roku 2014. Má vytvořenou vlastní identitu, nové webové stránky.


2 Vize, cíle a čísla

Podnikatelský záměr: ?
Rozvoj současného obsahu, zavedení inzerce pracovních nabídek, vytvoření sekce pro kemping a nasmlouvání partnerů. Vlastní e-shop s vybavením pro cestovatele. Vše nejpozději do konce roku 2023.

Dlouhodobé cíle: ?
Internetový obchod s vlastními brand produkty (nesoucí jméno portálu). Začít vydávat podcast s cestopisy.

Persona: ?
Uživatelé zajímající se o cestování, kemping, digitální nomádství a outdoor. Ideálně osoba s aktivním životním stylem.

Přímá konkurence: ?
hedvabnastezka.cz

Nepřímá konkurence: ?
Celkem společníků ?

1

Celkem členů týmu ?

3

Placených členů týmu ?

1

Zaměstnanců ?

0

Datum ROI ?

0762022

Bod zvratu ?

2552023

EBITDA ?

0

Již investováno ?

380000 Kč

3 Investice

Zpráva pro investory:

Aby spolupráce mohla začít, představuji odkoupení hodnoty podílu ve výši 45 000 Kč. V případě založení obchodní společnosti (s.r.o.) by pak náklady na založení byly v odpovídajícím poměru 30/70. Výše hodnoty podílu by byla vyplacena mně jako fyzické osobě. Je možné se domluvit na splátkách podílu.

Co od investora očekáváme?:

Hledám parťáka či nadšeného cestovatele (cestovatelku), který by si projekt převzal, provozoval a dále jej rozvíjel. Nabízím 70% podíl ze zisku. Já zajistím kompletní účetní a smluvní agendu. Jedná se o jedinečnou příležitost převzít si cestovatelský portál / blog s historií a unikátním brandem. Spolupráce může probíhat formou smlouvy o spolupráci, nebojím se však založit i obchodní společnost a převod projektu na danou společnost. V rámci spolupráce zajistím po celou dobu provoz serveru, jeho údržbu, přistup k redakčnímu systému a drobné práci na vývoji (pro náročnější práce mám zajištěné vývojáře).

Jaké jsou závazky vůči členům týmu?

Nemám žádné závazky vůči kolegům ani externistům.

70%

Nabízíme podíl

30 000 Kč

Nabízíme podíl

4 Majetková struktura, kontakty

Celkem má projekt vlastníků: 1 ( Lenka Mikešová ).
S majiteli a týmem se můžete spojit také napřímo (e-maily, telefony, kontaktní adresy, sociální sítě).

Kontakt na majitele:


Další důležité kontakty na členy týmu:
Ing. Lenka Mikešová, tel. +420 776 572 042, redakce@cestopisec.cz

5 Přílohy ke stažení

URL adresy

Projekt má k dispozici webové stránky, které naleznete na níže uvedených adresách.

Dokumenty ke stažení

Dokumenty jsou komprimovány formátem .zip a jsou z důvodu ochrany citlivých údajů zaheslovány.

Heslo Vám rádi sdělí tvůrce projektu - Požádat o heslo


Pitch Deck LIVE © 2022. - www.pitchdecklive.com