Pitch Deck LIVE

1 Základní Pitch

Náš projekt se jmenuje Bluebot - chatGPT pro kreativce a týmy a je ve stádiu Running business ?. Geografická oblast naší působnosti je globální ?. Bluebot aplikace spojující nejvýkonější jazykové a obrázkové modely OpenAI. Rozšíření chatGPT s neomezenou historií chatů. Týmy mohou využívat chatGPT kreativněji a produktivněji díky vytváření skupin s neomezeným počtem členů. API OpenAI a kombinace více jazykových modelů zajišťují lepší a rychlejší výsledky než placené verze chatGPT.

Bluebot je aplikace spojující nejvýkonější dostupné jazykové a obrázkové modely společnosti OpenAI. Rozšiřuje využití chatGPT ve skupině s neomezenou historií chatů. Díky vytváření skupin s neomezeným množstvím členů mohou týmy využívat chatGPT mnohem kreativněji a produktivněji. Zároveň díky API OpenAI a kombinaci více jazykových modelů nabízí kvalitnější a rychlejší výsledky než klasické komerční placené verze chatGPT.


2 Vize, cíle a čísla

Podnikatelský záměr: ?
Bluebot je inovativní aplikace, která spojuje chatGPT společnosti OpenAI s neomezenou historií chatů a nejvýkonějšími jazykovými a obrázkovými modely. Týmy mohou využívat chatGPT mnohem kreativněji a produktivněji díky vytváření skupin s neomezeným počtem členů. Díky API OpenAI a kombinaci více jazykových modelů je Bluebot schopen poskytovat kvalitnější a rychlejší výsledky oproti běžným placeným verzím chatGPT na trhu.

Persona: ?
Ideální zákazník pro tuto aplikaci, Bluebot, může být tým nebo skupina lidí, kteří chtějí využívat chatGPT, jazykový a obrázkový model společnosti OpenAI, ve větších skupinách s neomezeným počtem členů.

Tento zákazník by ocenil možnost vytvářet skupiny s neomezeným množstvím členů, což umožňuje větší kreativitu a produktivitu při používání chatGPT. Tyto skupiny mohou být složeny z různých profesionálů, vývojářů, kreativců, spisovatelů nebo týmů z různých odvětví, kteří se spoléhají na chatGPT při práci a spolupráci.

Dalším důležitým aspektem pro ideálního zákazníka je kvalita a rychlost výsledků. Bluebot využívá nejvýkonnější dostupné jazykové a obrázkové modely společnosti OpenAI a API OpenAI, což zajišťuje kvalitnější a rychlejší výsledky ve srovnání s klasickými komerčními verzemi chatGPT.

Týmy a skupiny, které se rozhodnou využívat Bluebot, mohou tedy očekávat pokročilejší a efektivnější spolupráci, která může zvýšit jejich produktivitu a kreativitu.

3 Přílohy ke stažení

URL adresy

Projekt má k dispozici webové stránky, které naleznete na níže uvedených adresách.

Dokumenty ke stažení

Dokumenty jsou komprimovány formátem .zip a jsou z důvodu ochrany citlivých údajů zaheslovány.

Heslo Vám rádi sdělí tvůrce projektu - Požádat o heslo


Pitch Deck LIVE © 2022. - www.pitchdecklive.com